Fryzjerstwo

Salon fryzjerski Katowice
Uwaga! Od września zapraszamy do nowej siedziby w Orzeszu, ul. Katowicka 11a

Po czym poznać dobrego fryzjera? Potrzeby Klientek i Klientów są różne. Czasem chcemy na szybko podciąć końcówki. Innym razem marzy się nam nowoczesna koloryzacja. Zdarza się, że szukamy na szybko kogoś, który pięknie uczesze nas przed ważnym wyjściem. Często niestety fryzjerzy specjalizują się tylko w wybranych usługach, a bardziej wymagające Klientki chodzą farbować się, strzyc i czesać do różnych salonów fryzjerskich.

Jednak wszystkie te usługi masz odtąd jednym miejscu i na najwyższym poziomie – katowicka Akademia Urody to także nowoczesny salon fryzjerski, nie szukaj więc daleko! Nasi fryzjerzy to prawdziwi artyści w swym fachu. Nie tylko tną, farbują i fryzują, ale i delikatnie doradzają w kwestii włosów i uczesań. Jako jedyni na Śląsku oferujemy fluid hair painting czyli farbowanie na stole umożliwiające uzyskanie dowolnego efektu, niesamowitej prezycji i dokładności nawet przy fantazyjnych pomysłach. Posiadamy dobrze zaopatrzony sklepik dla Pań i Panów, w którym można zakupić kosmetyki i preparaty z najwyższej półki, które stosowane są w Akademii Urody. Nasi specjaliści pomogą w doborze kosmetyków, aby efekty były widoczne przez długi okres czasu po wizycie w naszym salonie.

Fryzjer Katowice

Fryzjer w centrum Katowic
Nasz salon ma przede wszystkim cały wachlarz usług dla pań. Obcinamy, przycinamy, modelujemy i prostujemy nawet najbardziej niesforne loki. Mamy też w ofercie trwałą ondulację i przedłużanie włosów. Wykonujemy koki, upięcia i inne fryzury okolicznościowe – u nas istnieje zarówno możliwość wybrania uczesania z katalogu, jak i realizacji własnego pomysłu na fryzurę. Wreszcie z przyjemnością proponujemy nasze usługi związanych z farbowaniem. Nowoczesna koloryzacja 3D, balejaż, rozjaśnianie, zwykłe pasemka, dekoloryzacja – nasz katowicki salon fryzjerski robi z włosami po prostu wszystko!

A dla panów? Miło nam poinformować, że zajmujemy się kompleksową pielęgnacją włosów, brody oraz wąsów. Oferujemy zarówno tradycyjne strzeżenie męskie, jak i golenie maszynką. Jako jeden z nielicznych salonów fryzjerskich na śląsku proponujemy stylizację i modelowanie włosów średnich i długich. Dla mężczyzn szczególnie dbającym o swój wizerunek mamy także w ofercie profesjonalne farbowanie. Z nami możesz więc nieco zaszaleć.