Kosmetyka

Stylista fryzur i wizerunku Katowice
Kim właściwie są styliści wizerunku? Czy naprawdę ich potrzebujemy? Aby odpowiedzieć sobie na oba z powyższych pytań, spójrzmy uważnie w lustro. I odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie: czy wyglądamy w zasadzie dobrze, a jednak „czegoś” w tym wszystkim brakuje? Jeśli takie są właśnie twoje odczucia, jeśli widzisz, że jesteś może i ładna, ale nie umiesz wydobyć z siebie naturalnego wdzięku, stylista wizerunku może okazać się dużą pomocą.

Stylista to zatem osoba z profesjonalnym wykształceniem, której zadaniem jest wybrać dla ciebie jak najlepszy styl. Nie chodzi jedynie o to, by styl ten czynił cię piękniejszą czy bardziej ponętną. Ma to być twoja druga skóra – wszystko to, w czym będziesz czuła się dobrze, lub po prostu uda Ci się w końcu „poczuć sobą”. Ten nowy styl może Ci pomóc w podniesieniu samooceny, znalezieniu partnera, albo nawet w zdobyciu lepszej posady. Wszystko zależy od ciebie – tak samo jak poziom ingerencji stylisty wizerunku w twój obecny wygląd. Z naszymi stylistami masz po prostu pewność, że nic nie będzie zmieniane na siłę.

Stylista fryzur
Jak to wygląda w praktyce? Budowanie nowego, lepszego wizerunku będzie się odbywało wieloetapowo i na kilku płaszczyznach. Zwykle na pierwszy ogień idzie dobór właściwych dla danego typu urody kolorów – to daje ogólne wskazówki w zakresie tego, jak powinnyśmy się malować i ubierać, by wyglądać lepiej i nosić się w dobrym tonie. Później „wchodzi” nasz stylista fryzur – jego praca będzie polegała na dobraniu do danego kształtu twarzy, preferencji, ulubionego sposobu ubierania się oraz kolorytu najwłaściwszego uczesania. Stylista nie będzie Ci jednak narzucał konkretnej fryzury. Dostaniesz kilka nowych do przemyślenia i ewentualnie do wyboru.

W dalszej kolejności makijażyści pomogą Ci poprawić sposób, w jaki się malujesz. Może to dotyczyć i makijażu codziennego, i takiego od święta. Dowiesz się, jakie popełniasz błędy, lub w jakich barwach szminki, cieni do powiek lub różu będzie Ci najlepiej. Ostatnim etapem naprawy twojego wizerunku mogą być również zakupy ze stylistą – dzięki temu odnowisz zawartość szafy. Nauczysz się również, czego nosić przy danym typie figury nie warto, oraz jak najskuteczniej zamaskować niedoskonałości, w tym nadwagę.